Ładowanie ...

Od 1986 w zawodzie Geodeta.

usługi geodezyjne Warszawa
  • 501 099 499planimetr@vp.pl
  • ul. Długa (Wesoła) 56, 05-075 Warszawa
  • Pn-Pt.: 8.00-20.00 So.: 8.00-14.00

Czym zajmuje się geodeta Warszawa?

Geodeta to specjalista, z usług którego korzystają, tylko osoby w czasie zamierzeń inwestycyjnych lub przekształceń majątkowych. Kiedy taka sytuacja ma miejsce, geodeta jest niezbędny. Przy obecnym tempie rozwoju, rozbudowie miast, powiększania się sieci dróg oraz szybkiej rozbudowie obiektów przemysłowych – Geodeta jest zawodem cieszącym się coraz większą popularnością.

Geodeta potrzebny od zaraz.

Z usług geodezyjnych korzystają nie tylko osoby fizyczne, ale także firmy oraz administracja publiczna i rządowa. Najprościej geodeta zwany niegdyś mierniczym sporządza mapy, plany i inne opracowania geodezyjne na podstawie pomiarów gruntów. Geodetę chętnie zatrudniają nie tylko firmy geodezyjne ale również firmy budowlane oraz inne instytucje rządowe.

usługi geodezyjne Warszawa

Geodeta Warszawa

Do zadań geodety należy również sporządzanie dokumentacji do wprowadzania zmian w ewidencji gruntów na terenie, objętym przez jego pracę. Ponadto musi on dbać o aktualizację materiałów geodezyjno-kartograficznych. Geodeta zajmuje się także tworzeniem dokumentacji geodezyjno-kartograficznych, dzięki którym rzeczoznawca jest w stanie określić wartość nieruchomości oraz reguluje i zmienia jej stan prawny. Pełni on również istotną rolę w czasie budowy, wyznaczając położenie projektowanych obiektów na gruncie, dokonując pomiaru odkształceń czy przemieszczeń.

Oferta

Podstawą funkcjonowania firmy jest wykonywanie usług geodezyjnych dla inwestycji budowlanych na każdym etapie. Dysponujemy wiedzą techniczną, sprzętem i technologią pozwalającą podjąć się zrealizowania wszelkich prac geodezyjnych.Pracujemy dla Państwa już od

30 lat

O firmie